O firme

Vytvárame pre vás taký obchod, v ktorom by sme sami chceli nakupovať — prehľadný, so skontrolovanou a bohatou ponukou a dodaním do 24 hodín. Jasné zobrazenie, pohodlie používania a zaujímavý sortiment, či už z pohľadu začiatočníka, tak aj pokročilého fúzača, sú základom nášho pôsobenia.

V roku 2021 sme sa rozhodli, že je čas komplexne sa postarať o fúzy a urobiť to v najlepšom štýle, v súlade s našimi znalosťami a skúsenosťami získanými na trhu e-commerce. V tomto prípade bola cesta od myšlienky k činnosti rýchla ako naše zásielky, a začali sme realizovať víziu internetového obchodu so všetkým, čo fúzatá duša môže túžiť.

Neustále testujeme, cítime, skúmame tajomstvo zloženia kozmetiky pre fúzy a vizualizujeme, ako by mala vyzerať a fungovať stránka na webe, kde je starostlivosť o fúzy a nakupovanie zvyšované na stále vyššiu úroveň. Máme pocit, že kombinácia vzrušenia z novinky a konzistencie v činnosti zabezpečí, že panvousy.cz sa stane synonymom univerzálneho obchodu s kozmetikou a príslušenstvom pre fúzy a fúziky.

Sme laureáti e-Gazel Biznesu za rok 2021, čo len potvrdzuje, že vysoká kvalita a etika v podnikaní bola ocenená ako spotrebiteľmi, tak aj porotou najväčšej ankety v Poľsku.

nahor
Sklep jest w trybie podglądu
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper.pl