Prírodná, poľská starostlivosť o tetovanie — Ninja Ink pôsobí efektívne a bezhlučne

Bez ohľadu na to, či nad výberom vzoru uvažujete dlhé mesiace alebo dokonca roky, alebo dávate prednosť spontánnym nápadom, v oboch prípadoch by mali ozdobiť vaše telo. Aby sa zachoval svieži vzhľad tetovania, je potrebné pravidelne sa starať o kondíciu pokožky a kľúčom k tomu je samozrejme poskytovanie jej primeraného hydratácie. S myšlienkou na poriadnu starostlivosť v najlepšom štýle vznikli krémy na tetovanie Ninja Ink. Túto značku vytvoril manželský pár: Žaneta a Piotr, ktorí sú sami obrovskými nadšencami a majiteľmi mnohých tetovaní, o ktoré chcú starať sa najlepším možným spôsobom a zdieľať to s ostatnými. Oplatí sa využiť ich vedomosti a skúsenosti, ktorých telesným vyjadrením sú krémy na starostlivosť o tetovanie Ninja Ink.

Kozmetika Ninja Ink je vytvorená z viac ako deväťdesiatich percent prírodných surovín najvyššej kvality. Všetky formulácie sú dermatologicky testované podľa najnovších štandardov, ako z mikrobiologického, tak aj z aplikačného hľadiska. Môžete mať teda istotu, že používanie kozmetiky bude bezpečné a veľmi pohodlné. Ninja Ink Tattoo Elixir sa rýchlo vstrebáva, nezanechávajúc mastnú vrstvu, vďaka čomu sa vyhnete znečisteniu odevov a nepohodliu spojenému s čakaním po aplikácii kozmetického prípravku. Keďže zdecydovaná pravidelnosť je tu kľúčom k úspechu, otázka rýchlej aplikácie nie je bez významu.

Krém na tetovanie Ninja Ink — ošetrujúce zložky a príjemné vône

Krém Ninja Ink to predovšetkým starostlivo vybrané zložky, ako sú ryžový olej, olej zo sladkých mandlí a bambucké maslo. Dôležitú úlohu zohrávajú aj upokojujúce látky: alantoín a pantenol, a za zmäkčenie je zodpovedný dobre všetkým známy a veľmi účinný močovina. Navyše Ninja Ink ako eso z rukáva vytiahli špeciálnu zložku - ELIX-IR, ktorá je kombináciou vody, glycerínu a extraktu z rdestu vtáčieho s protizápalovým a hydratačným účinkom. Čerešničkou na torte je kyselina hyalurónová, ktorá účinne viaže a udržiava vodu v pokožke, čím ju robí pružnejšou a hladšou, a zabezpečuje tak jej skvelú kondíciu a estetický vzhľad. Skvele hydratovaná a ošetrovaná pokožka je nevyhnutnou podmienkou, aby tetovania dlho udržali svoj pôvodný vzhľad a intenzitu, preto je vhodné začať sa o tento aspekt starať čo najskôr.

Tvoja každodenná ošetrovacia rutina nemusí byť iba nepríjemnou povinnosťou, príjemné vône kozmetiky môžu zabezpečiť, že po príslušné produkty budeš siahať častejšie a oveľa radšej. Ninja Ink Green Tea má osviežujúcu arómu zelenej herbaty a má veľkú šancu páčiť sa milovníkom čerstvých tónov. Ak preferuješ trochu sladšie verzie, siahni po Ninja Ink Watermelon voňajúcom ovocne po arbúze. Každý aspekt, ktorý ti uľahčí vypestovať si zvyk systematicky hydratovať a ošetrovať pokožku, stojí za vyskúšanie, preto značka Ninja Ink sa postarala, aby používanie ich návrhov v tejto kategórii bolo čo najpríjemnejšie pre všetky zmysly. Motivácia v podobe túžby udržiavať vzory vo výbornej forme, trochu sebadisciplíny a optimálne vybraná kozmetika, ktorá je pohodlná na používanie, to je osvedčená cesta k úspechu v tejto oblasti.

Výrazné tetovania v nezmenenej forme po rokoch — siahni po Ninja Ink Tattoo Elixir

Tetovania sú investíciou na roky a hoci existuje možnosť ich laserového odstránenia, zvyčajne sú vzory na tele vykonávané s myšlienkou nechať ich na pokožke navždy. Medzi iným z tohto dôvodu sa naozaj oplatí pravidelne o ne starať, aby si sa tešil z ich výrazného a intenzívneho vzhľadu čo najdlhšie. Hoci bohužiaľ nie sme schopní úplne zastaviť procesy starnutia pokožky, ktoré sa objavujú s plynutím času, môžeme ich určite výrazne spomaliť a vyhnúť sa nechceným účinkom neustáleho presušovania pokožky. Krém na tetovanie Ninja Ink je veľmi jednoduchý a prístupný nástroj pre každého používateľa na zabezpečenie hydratácie a regenerácie, môže byť používaný už dve doby po sedení, ale konzultuj to ešte s tvojím tetovacím umelcom, on najlepšie vie, čo bude pre tvoje vzory prospešné.

Krém Ninja Ink je kompozíciou prírodných, upokojujúcich a protizápalových zložiek, ktoré podporujú hojenie a účinne ošetrujú tetovanú pokožku. Formulácie tejto poľskej značky neobsahujú zložky živočíšneho pôvodu, ani nie sú testované na zvieratách, boli ale dôkladne dermatologicky testované, môžeš teda smelo a bez akýchkoľvek výčitiek svedomia siahať po ponukách od Ninja Ink. Vyber si teda svoju obľúbenú vôňu (čerstvá zelená herbaty alebo sladký arbuz) a pohodlnú pre teba kapacitu daného kozmetického prípravku, a potom si jednoducho užívaj jednoduchú a pohodlnú starostlivosť, ktorá aplikovaná s primeranou frekvenciou prináša uspokojujúce efekty viditeľné voľným okom. Oplatí sa mať veľké balenie krému Ninja Ink v kúpeľňovej skrinke, zatiaľ čo miniatury sa skvele hodia na cesty alebo do tašky či batohu, aby si ich používal každý deň, keď tráviš čas mimo domova.

 Krém na tetovanie Tattoo Elixir Green Tea - Ninja Ink - 10m Krém na tetovanie Tattoo Elixir Green Tea - Ninja Ink - 10m
Dodávateľ: Ninja Ink
Jednotková cena:

3,17 €

Normálna cena: 3,78 €

Najnižšia cena: 3,78 €
szt.
Skontrolujte viac
  • zľava
 Krém na tetovanie Tattoo Elixir Green Tea - Ninja Ink - 50ml Krém na tetovanie Tattoo Elixir Green Tea - Ninja Ink - 50ml
Dodávateľ: Ninja Ink
Jednotková cena:

7,28 €

Normálna cena: 8,67 €

Najnižšia cena: 8,67 €
szt.
Skontrolujte viac
  • zľava
Mydlo na tetovanie Watermelon - Ninja Ink - 100g Mydlo na tetovanie Watermelon - Ninja Ink - 100g
Dodávateľ: Ninja Ink
Jednotková cena:

4,48 €

Normálna cena: 5,33 €

Najnižšia cena: 5,33 €
szt.
Skontrolujte viac
  • zľava
NEWSLETTER
Prihláste sa k našemu newsletteru, aby ste dostali zľavový kód -10% na svoj prvý nákup. Zľavový kód nie je možné kombinovať s inými akciami.
Submit
 
nahor
Sklep jest w trybie podglądu
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper.pl